Заправка кондиционера

Перевагою нашої компанії є те, що нашим клієнтам не потрібно витрачати час на поїздку на станцію технічного обслуговування, стояти в чергах, записуватися на заправку на кілька днів вперед, ми здійснюємо заправку і діагностику кондиціонерів в день дзвінка. Наші фахівці працюють фактично в будь-який час доби, з раннього ранку до глибокої ночі, без вихідних. Ми можемо здійснити заправку автомобільного кондиціонера біля вашого будинку, офісу, місця роботи, на дачі і в будь-якому іншому місці. Так само ми здійснюємо виїзд в будь-яку точку Ленінградської області і за її приділи. Ми розповімо Сколько стоит заправка кондиционера.

Наші фахівці є професіоналами у своїй справі, обов’язково маючи відповідну освіту і багаторічний досвід роботи по заправці та діагностиці систем кондиціонування.

Всі роботи здійснюються з використанням професійного обладнання виробництва Італії та Америки, і тільки з високоякісними матеріалами для заправки та діагностики автомобільних кондиціонерів.

Наша компанія співпрацює з великою кількістю станцій технічного обслуговування автомобілів. Багатьом станцій невигідно утримувати у своєму штаті професійного співробітника для заправки і діагностики автомобільних кондиціонерів, і купувати дороге обладнання для здійснення цього, в таких випадках вони вдаються до наших послуг, щоб надавати своїм клієнтам весь спектр послуг пов’язаних з ремонтом авто. Наша компанія готова на будь-яку співпрацю зі станціями технічного обслуговування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *