Заправка и ремонт автокондиционеров

Своєчасна діагностика і заправка кондиціонера автомобіля не може бути виконана в домашніх умовах. Щоб все правильно зробити, необхідно використовувати дороге обладнання, яке при невмілому використанні вважається небезпечним. Тому велика частина власників авто звертаються до професіоналів. У нас найкраща заправка и ремонт автокондиционеров.

Заправка кондиціонера авто складається з п’яти етапів:
Відбір старого фреону з системи. Перед тим, як заправити кондиціонер, майстер прибирає робочий фреон і масло. Дана процедура необхідна, для того щоб зрозуміти, скільки потрібно нового холодоагенту.
Процес вакуумування. Спеціаліст відкачує залишки вологи і повітря.
Проводиться тест на герметичність системи. Перед додаванням фреону, система перевіряється на наявність витоків.
Заправка нового масла, необхідного для змазування труться елементів всередині компресора.
Закачування холодоагенту і перевірка робочого тиску в системі. Останнім часом в літню пору все більше власників авто замислюються про корисність автокондиціонера. Прикро якщо він виявляється неробочим що призводить на думку про ремонт автокондиціонера. Більшість користувачів з великою часткою ймовірності спробують полагодити його самостійно і таким чином деталь доведеться міняти. У рідкості це буває успішним, але краще довірити справу фахівцям. Кондиціонер являє собою герметичну систему, в якій відбувається циркуляція фреону. Таким чином при ремонті варто враховувати структуру і механізм. Ремонт автокондиціонера вимагає фахівця і таким чином Ви отримуєте можливість якісної і надійної роботи що допоможе уникнути ризику повної поломки. Економія коштів актуальна. Компресори кондиціонерів логічно бувають декількох видів. Відмінний типом і приводом в суті механізму. Найбільшого поширення в автомобілях отримали Компресори особливо поршневого або роторного типу, задіє в рух колінчастим валом вашого автомобіля, як найпростіші і мають вищий ККД в середньому. Наш сервіс дає гарантію і можливість отримати готове рішення від майстрів своєї справи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *