Закриття руху по мосту «Високий» продовжено до 30 червня

Закриття руху по мосту «Високий» через річку Преголя вирішено продовжити до 30 червня. Це необхідно для безпеки дорожнього руху при виробництві будівельно-монтажних робіт по об’єкту, повідомляє прес-служба міської адміністрації.

Як повідомлялося раніше, реконструкція Високого затягується «з об’єктивних причин»: його здадуть не в травні, а тільки у вересні. На місці старої конструкції з’явиться практично нову споруду. Після реконструкції міст буде чотирисмуговий, середні смуги поєднають з трамвайним рухом. Ціна контракту — 859 млн руб.
Закриття руху здійснюється на наступних ділянках: по вул. Жовтневої на ділянці від вул. Ген. Павлова до вул. Велика Пісочна; по набережній Ветеранів на всьому протязі; по вул. Багратіона на ділянці від будинку № 1 по вул. Багратіона до вул. Дзержинського; по вул. Дзержинського на ділянці від вул. Багратіона до будинку № 2А; по вул. Дзержинського.
Зазначимо, у червні 2016 року у зв’язку з закриттям руху по мосту «Високий» в Калінінграді були введені два тимчасових автобусних маршрути — № 46 «вул. О. Кошового — наб. Ветеранів» та № 47 «вул. О. Кошового — вул. Жовтнева». Вони будуть ліквідовані після закриття на ремонт мосту «Дерев’яний».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *