Як колір форми нашого світу

Незалежно від віку, культури, навчання, колір створює загальний об’єднань настрою і зміни наших уявлень.

Подобається музика, колір-це міжнародний мову, яку всі розуміють. Незалежно від віку, культури, навчання, колір створює загальний об’єднань настрою і зміни наших уявлень.
Пастельний жовтий колір, наприклад, створює яскраве і заспокійливу дію. Білий-нейтральний і стерильний колір, який передає порожнеча. Червоний, навпаки, вважається збудливим і стимулюючим колір, який зазвичай асоціюється з пристрастю і агресією.
У компанії valspar, ми розуміємо, що кольори форм людського досвіду і антропогенного середовища. Ми вважаємо, що це може підняти настрій і перетворити в структуру. У результаті ми створили більш 20 000 кольорів в наших лабораторіях. Насправді, компанія valspar має досвід створення майже в кожному колір під сонцем.
Компанія valspar допомогли багатьом важливим проектам приходять в життя з кольором. На Золотий сертифікат leed-сертифікованого об’єкта для гуманне Суспільство Силіконовій долині має яскраву палітру покриттів компанії valspar. Космічний човник » Атлантіс виставку в туристичний комплекс космічного центру Кеннеді чудово відображає колірну схему ракети, яку запустили Атлантіс в космос з виготовлений на замовлення Призмовий Червоний Корал жовтий. Драматичний, повномасштабна переробляти будівельника резиденції в штаті Меріленд містить сміливі кольори і характеристики алюмінієві металеві панелі з покриттям чорного кольору.

На ювілей компанії, ми розуміємо, що використання кольору-це і мистецтво, і наука. Наші високопродуктивні архітектурні пальто стояти до елементів і зберегти первозданну проектів.
Ви хочете дізнатися більше про нескінченних колірних можливостей з компанії valspar? Відвідайте наш онлайн-бібліотека кольорів.