Visa Ukraine

Станом на квітень 2018 року власники паспортів 52 зазначених країн можуть подавати документи на отримання електронної візи в Україну (e-Visa Ukraine). Електронні візи видаються МЗС України як одноразові Туристичні або бізнес-візи і дійсні до 30 днів після прибуття .

Система e-Visa-це онлайн-метод подачі заяви на отримання візи для в’їзду з будь-якої точки світу. Деякі переваги цієї системи для мандрівника полягають в тому, що на візу можна швидко подати заяву через Інтернет в будь-який час і з будь-якого місця, а оплата проводиться онлайн під час подачі заяви на візу.

Мандрівники отримають електронну візу в Україну електронною поштою. Ми рекомендуємо роздрукувати електронну візу, так як ви повинні пред’явити документ при в’їзді і мати його при собі на час вашого перебування.

Всім мандрівникам в Україну у віці від 12 років і старше необхідно пред’явити один з наступних документів:

експрес-тест на антиген SARS-CoV-2 (RAT), який був проведений не більше ніж за 72 години до в’їзду, або
негативний результат ПЛР, зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття в країну, або
доказ вакцинації проти Covid
Крім того, всі мандрівники повинні надати підтвердження наявності медичної страховки, що покриває лікування COVID-19 на час їх перебування. Повністю вакциновані мандрівники звільняються від вимог до тестування. Карантин для мандрівників не потрібно. Дітям молодше 12 років тестування, вакцинація і самоізоляція не потрібні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *