Вина Молдовы

Зараз спостерігається тенденція до того, що вина Молдавії втрачають своїх шанувальників. А все тому, що на прилавках часто можна зустріти неякісний продукт, простіше кажучи – підробку. Але хороші молдавські вина в Україні є, їх можна придбати на нашому сайті. У нас найкращі cumpara vin moldova.

Молдова-це як Франція, тільки ближче

Здивовані? Але ж мова йде всього лише про географічні широти і особливості клімату, в яких знаходяться ці країни. Виноград в Молдові виростає практично в таких же умовах, як в найбільш респектабельних французьких провінціях, що виробляють елітні напої. Молдавське виноградне вино було знамените ще в XIX столітті. Кращі з них навіть конкурували з бордоськими на міжнародних виставках.

Крім того, традиції виноробства шануються в цій країні століттями, адже завдяки клімату молдавські вина одними з перших стали вироблятися на експорт і завоювали любов всієї Європи. До того ж місцеві виробники створюють умови для винного туризму. Дешевизна проживання в Молдові і мальовничі види приваблюють любителів відвідати їх виноробні. Особливо виділяється Chateau Purcari, що створили величезний розважальний комплекс на базі стародавнього замку неподалік від Дністра. Позитивний імідж підвищує бажання споживачів купити вино з Молдавії. До того ж його якість зростає, а ціна вигідно виглядає поруч з французькими та італійськими винами.

Сьогодні можна купити молдавське вино хороше і не дуже, вся справа в тому, що в країні немає жорстких законодавчих регламентів виробництва вина. Але зробити правильний вибір просто-віддайте перевагу марочному вину відомого торгового дому. Такі компанії ревно ставляться до своєї репутації і ретельно контролюють технологію виробництва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *