Тротуарна плитка

Тротуарна плитка — найбільш популярний вид мощення, як територій приватних будинків, так і громадських територій (парків, тротуарів і т.п.). І завдяки розвитку технологій виробництва фігурних елементів мощення, будь-який бажаючий може підібрати найрізноманітніші кольори і фактури бруківки. Але, як і будь-які речі, Тротуарна плитка може з плином часу втратити привабливість, забруднитися і стати практично непридатною для використання. Щоб уникнути таких ситуацій і для збереження привабливості бруківки за нею, як і за всім в цьому світі, необхідно доглядати відповідним чином. Догляд та обслуговування за тротуарною плиткою, в принципі, не являє собою нічого складного.

Найпоширенішим видом догляду за тротуарною плиткою є видалення плям. Залежно від типу забруднення, плями видаляються різними способами. Найголовніше, що слід запам’ятати при видаленні плям на тротуарній плитці – якісної тротуарній плитці на страшні помірні механічні дії. Але тут слід мати міру і розуміти, що подряпини після обробки бруківки щіткою або скребком все ж можуть залишитися на деякий час.

Сліди від їжі, рослинних жирів і напоїв, а так само сліди від шин або сажі видаляються професійними миючими засобами.

Машинне масло можна прибрати хімічними речовинами, які роз’їдають подібні плями. А ось плями фарби видаляють в основному за допомогою щіток або спеціальних скребків, а що залишилися маленькі ділянки зчищають хімічними речовинами.

Слід запам’ятати, що основний адсорбент, який допоможе прибрати забруднення, особливо свіжі – є пісок. При цьому він виступає як щадний абразив. Іноді досить просипати місце забруднення на кілька днів піском і продовжувати експлуатувати цю ділянку як зазвичай (ходити по насипаному на тротуарній плитці піску), а потім підмести цю ділянку. В результаті більшість забруднень, після такої» пісочної » чистки, сходять самі собою-без зайвих услилій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *