ТОВ Климатбуд

ТОВ Климатбуд займається створенням мікроклімату в приміщення як побутового так і промислового призначення. Наша компанія із задоволенням риализует ваш проект в реальність, будь це система кондиціонування і вентиляції квартири або заміського будинку, або ж системи кондиціонування і вентиляції промислового призначення для торгових центрів, адміністративних приміщень, і виробничо складських приміщень в Києві, Київській області, Україні.На нашому офіційному сайті «CLIMATBUD»(Київ) який знаходиться в Києві можна купити кондиціонери, купити вентилятори, купити осушувач повітря, системи вентиляції та кондиціонування, популярні кондиціонери;

Кондиціонери:

Daikin

Кондиціонери київ побутові Daikin (Дайкин), комерційні кондиціонери Daikin, мультисистеми Daikin, мультизональні системи VRV Daikin, Чиллер Daikin, Фанкойли Daikin, конденсаторні блоки Daikin, і теплові насоси Daikin, та компанія Дайкин ЛІДЕР ЯКОСТІ. Кожен рік компанія Daikin все більше дивує своїми высокотехническими, энергозберегающими розробками в області систем кондиціонування і вентиляції.

MITSUBISHI ELECTRIC

Кондиціонери київ побутові MITSUBISHI ELECTRIC, напівпромислові кондиціонери MITSUBISHI ELECTRIC Mr.SLIM, мультисистеми, мультизональні системи VRF, системи нагрівання та охолодження води Міцубісі електрик, повітряні завіси з компресорно-конденсаторним блоком. Підприємство MITSUBISHI ELECTRIC завжди удосконалює свою лінійку обладнання, не так давно вийшла на ринок одна з останніх розробок, MITSUBISHI ELECTRIC Zubadan (Міцубісі електрик Зубадан), що працює при зовнішній температурі -25°.

MITSUBISHI heavy

Кондиціонери побутові MITSUBISHI heavy (Міцубісі хеві), напівпромислові кондиціонери MITSUBISHI heavy, мультисистеми, і багатозональні кондиціонери KX6.

Оновлені кондиціонери побутового сегмента не можуть залишити байдужість своїм співвідношенням, якість-економічність — ціна.

Наші рекомендації, ці три бренду які можуть задовольнити всі вимоги навіть самого примхливого замовника.

Вентиляція :

Systemair

Лідером на ринку з виробництва вентиляторів, вентиляції, і комплектуючих до них є компанія Systemair яка була заснована у Швеції в 1974р. Компанія займається виробництвом вентиляторів круглих і прямокутних каналів, кухонних, відцентрові, осьові, вентиляторів дымоудоления, потужністю одного вентилятора від 180 до 400 000 м?/ч. Компанія Systemair виготовляє також комплектуючі до систем вентиляції фільтри, калорифери і т. д. а повітрянні агрегати Systemair є взагалі комплексним рішенням для системи вентиляції. Також є компресорно-конденсаторні блоки, чілери, під брендом Системаир.

Remak Припливно-витяжна вентиляція, вентилятори та комплектуючі до вентиляції. Remak займає непогану позицію, за ціною якістю.

AEROSTAR вентилятори та комплектуючі до вентиляції, є більш доступним, ніж два попередніх виробників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *