Сумки

Сумка для документів чоловіча-незамінний помічник ділової людини. Важливе вмістиме портфеля часом коштує не одну сотню тисяч, нехай це всього пара листів. Жорсткі стінки сумки, розмір внутрішніх відділень (бажано формату А4) подбають про збереження контрактів і договорів, а додаткові кишені і фіксатори (наприклад, для ручок/олівців) допоможуть ефективніше організувати роботу. Деякі моделі передбачають відділення для ноутбука. Ми пропонуємо купить сумку для документов.

Солідно і строго
Однак, крім функціональності, ділова чоловіча сумка повинна повністю відповідати стилю її власника. Презентабельні моделі зі шкіри додадуть очок в скарбничку авторитету, а в міру цікавий дизайн підкреслить вашу індивідуальність в досить одноманітному офісному світі.

Невелика сумочка для документів чоловіча зручно розмістить папери маленького формату, паспорт, права, посвідчення та ін.

Тонкий дизайн Ідеально підходить для чоловіків. Сумка складається з двох великих відділень на блискавці. Вся сумка і перегородки виконані з натуральної шкіри Crazy Horse. Бічні кишені на блискавці, щоб всі дрібні аксесуари були надійно закріплені і легко доступні.Вся сумка виконана з натуральної шкіри і навіть ручки обшиті шкірою. Ви можете носити її як через плече так і в руках як чоловічу барсетку. Оскільки всі елементи сумки-ручки, перегородка , кишені — виконані з натуральної шкіри, сумка буде мати презентабельний вигляд навіть після декількох років шкарпетки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *