Стяжка пола

Переваги механізованої стяжки підлоги Виконуючи ремонт в новобудові або оновлюючи обробку в квартирі , кожен прагне отримати рівну поверхню підлоги. Домогтися ідеальної основи під фінішну обробку можна кількома способами. Оптимальний рішенням буде та технологія, яка не вимагає додаткових фінансових і тимчасових витрат на додаткове пристрій підлоги. Не всі традиційні будівельні технології здатні забезпечити належний ефект. Інноваційним рішенням проблеми є напівсуха механізована стяжка підлоги. З її допомогою можна швидше і легше впоратися із завданням, залучити до неї мінімум робочих рук і техніки. У нас найкраща механизированная стяжка пола.

Новый метод стяжки


Призначення механізованої стяжки підлоги
дозволяє не тільки вирівнювати поверхню підлоги, але і дозволяє досягти міцності і стійкості стяжки до механічних впливів. Механізована стяжка використовується в якості основи під декоративну обробку підлоги, так і для створення фінальної поверхні в складських приміщеннях і гаражах. Особливо актуальне використання напівсухий стяжки для підготовки покриття під ламінат і паркет. Оздоблювальні матеріали вимагають високого рівня рівності підлоги для якісного укладання. Вирівнювання поверхні машинним способом необхідно для надання додаткової жорсткості покриття, забезпечення його надійної звукоізоляції. Стяжка обов’язкова при бажанні встановити «теплу підлогу», заховати проводку, різні комунікації і труби. До складу напівсухий суміші входять цементно-піщані компоненти і фиброармирующий матеріал. Розчин можна укладати на бетонні плити перекриття, шар утеплювача або шумоізоляції, на систему тепла підлога.

Від традиційної технології новий спосіб стяжки відрізняється використання меншої кількості води в складі. Це дозволяє зменшити усадку поверхні і скоротити поява тріщин. Результатом процедури буде рівне і міцне покриття. А додавання поліпропіленової фібри дозволяє отримати армований цементно-піщаний шар без застосування металевої сітки. Переваги інноваційної технології Механізований метод стяжки має значний список достоїнств.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *