Стеллажи

Серед широкого переліку торгово-складського обладнання є поличні стелажі-універсальні багатоярусні системи, використовувані для тимчасового і тривалого зберігання різних товарних груп. Основу стелажа у вигляді поличної конструкції представляє каркас, виготовлений з металевого профілю — збірний або суцільнозварний. У нас найкращі стеллажи архивные металлические сборные. Полиці фіксуються за допомогою болтів або гвинтів. Перфорація вертикальних стійок дозволяє коригувати дистанцію між полицями, тому функціональні можливості системи зберігання істотно збільшені. Поличний стелаж знайшов широке застосування в різних галузях: багаторівневий комплекс з поперечними полицями використовується в облаштуванні гаражів, балконів, побутівок, підсобок, архівів, офісів, бібліотек.

Збірні конструкції є найбільш ергономічним способом оформлення складських і торгових приміщень, тому металеві поличні стелажі часто зустрічаються на підприємствах, в зонах зберігання готової продукції і в магазинах. Поличні складські стелажі складаються зі стійок, полиць і елементів жорсткого з’єднання.

При мінімалістичному дизайні і технічній простоті, конструкція має досить високу стійкість і хорошою вантажопідйомністю.

Міцність поличному стелажу для складу забезпечують високоякісні матеріали, що не піддаються корозії і механічної деформації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *