Создание сайтов

На першому етапі ми повністю занурюємося в тематику, пишемо технічне завдання і розробляємо інтерактивні прототипи — це необхідно для того, клієнт вивчив і протестував архітектуру проекту ще до розробки сайту. У нас найкраще создание сайтов в чернигове. Потім ми створюємо дизайн-макети-це досить копіткий процес, що вимагає активної участі клієнта. Напрацювання завантажуються в Пункт спостереження-сервіс, призначений для перегляду, коментування та затвердження готових сторінок. На етапі верстки і програмування реалізуються будь-які, навіть найсміливіші задумки з використанням передових технологій і власних рішень.

Тестування-завершальний етап розробки, на якому наші фахівці перевіряють, щоб на сайті не було помилок, що впливають на його функуціональність і зручність використання. Веб-ресурс буде переданий клієнту лише після того, як ми переконаємося, що проект працює бездоганно! Згідно зі статистикою останніх років, більше 85% жителів України регулярно користуються інтернетом. Користувачі стають більш вимогливі до наповнення сторінок, зручності навігації і контенту.

Ми створюємо якісні, сучасні сайти, які ідеально відображається на всіх типах пристроїв і підтримується у всіх браузерах, а його структура – проста і зрозуміла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *