Шуруповерт

Акумуляторні шуруповерти-ручний електроінструмент, який отримує живлення від автономної акумуляторної батареї. Такий інструмент може використовуватися для роботи з різноманітними кріпленнями: шурупами, саморізами, гвинтами та ін. Ми пропонуємо купить шуруповерт Макита. Основні сфери застосування акумуляторних шуруповертів:

будівництво;
ремонтні роботи;
Збірка меблів;
побутові завдання.
Дрилі-шуруповерти на батареї отримали велику популярність в побутовому і професійному сегменті. Вони не вимагають підключення до стаціонарної мережі, тому їх можна використовувати не тільки в приміщеннях, але і на виїзних роботах або в місцях без електропостачання. Завдяки своїм невеликим габаритам акумуляторні шуруповерти легко транспортувати і зберігати. Шуруповерт являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для закручування і відкручування кріпильних виробів, а також для свердління отворів.

Основна відмінність шуруповерта від дрилі — наявність муфти-регулятора крутного моменту. Муфта-регулятор дозволяє закручувати кріпильний виріб з необхідним зусиллям, тим самим уникаючи сточки шліців і зриву різьблення

Позитивною властивістю акумуляторних дрилів-шуруповертів є їх мобільність і незалежність від стаціонарного джерела електроживлення, а також відсутність небезпеки ураження електричним струмом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *