Робота

Найпопулярніше видання по місту Києву. Знайти роботу в Києві стало набагато легше і простіше завдяки роботі фахівців компанії. З’явившись вперше в 1996 році, тижневик завоював довіру як здобувачів так і роботодавців. За цей час послугами компанії встигли скористатися більше двох десятків мільйонів людей. Кращі компанії України закривали вакансії по Києву і не тільки за допомогою даного видання. Вакансії Києва завжди ви зможете знайти на сторінках тижневика або на Сайту в розділі вакансій. Детальніше у нас на сайте.

Також на сайті Ви зможете знайти масу корисної інформації, пов’язаної з роботою в Києві, у вигляді інформаційних публікацій або інтерв’ю з фахівцями. Якщо Ви шукайте роботу, то Вам саме сюди. Завжди тільки актуальна і свіжа інформація про вакансії Києва представлені на сторінках тижневика, або на даному сайті. Наша компанія отримала масу нагород на державному рівні за вагомий внесок у розвиток держави. Наші видання потрапляють в Центри зайнятості на безкоштовній основі що б допомогти людям швидше працевлаштуватися. Не пропустіть свій шанс, адже робота є, головне мати бажання!

Робота в Києві і тижневик «Пропоную Роботу» — сьогодні це вже синоніми. Маса пропозицій, щотижневе оновлення, широке поширення — все це зроблено щоб зробити процес пошуку роботи набагато легше і швидше. Компанія «Робота Плюс» — завжди крокує в ногу з часом, і намагається покращувати свій сервіс, під сучасні вимоги. Ми бажаємо Вам удачі з пошуком роботи, а ми в свою чергу будемо старатися робити все можливе, що б Вам було легше працевлаштуватися. Починаючи з 1996 року, тижневик з працевлаштування «Пропоную Роботу» допомагає жителям і гостям столиці знаходити роботу. За цей час, завдяки нашому виданню, змогли знайти роботу більше 15 000 000 претендентів.
Кожен день люди стикаються з необхідністю шукати роботу. У свою чергу, зусилля нашої компанії спрямовані на те, щоб процес пошуку роботи був якомога простіше. Наші менеджери намагаються максимально ефективно і оперативно оновлювати інформацію про відкриті вакансії в Києві і його околицях.
За період роботи компанії «Робота Плюс», мільйони роботодавців змогли оперативно закрити свої вакансії. Злагоджена робота всього колективу, дозволяє дуже швидко доносити інформацію до претендентів. А поширення тижневика «Пропоную Роботу» по всьому Києву, робить процес пошуку роботи максимально швидким і ефективним.
Свіжі вакансії чекають на вас!
Вакансії Києва, завжди можна знайти в тижневику і на нашому сайті. Всі вакансії є завжди актуальними, і в якійсь мірі «гарячими». Адже роботодавці звертаються до нас за допомогою, саме для того, щоб закрити свої відкриті вакансії.
Всім роботодавцям ми пропонуємо розміщувати вакансії в Києві, в нашому тижневику за допомогою сайту. Відправте нам текст вакансії, і ми оперативно розмістимо її в журналі «Пропоную Роботу» і на сайті.
Вакансії в Києві оперативно потрапляють від роботодавця до претендента. За роки нашої роботи, ми змогли дати Києву поштовх для зростання. Це не було помічено на державному рівні, за що компанію і генерального директора Коврину Уянык Наталію Олександрівну, нагороджували масою нагород за розвиток і вагомий внесок.
Варто відзначити, що «знайти роботу» і «Пропоную Роботу» — у багатьох це вже слова – синоніми. Завоювавши авторитет як серед роботодавців, так і шукачів – ми продовжуємо розвиватися, і прагнути допомагати всім, кому ця допомога потрібна.
З 2002 року, компанією було прийнято рішення, і ми запустили Всеукраїнський портал для пошуку роботи: Jobs.ua. І як результат, сайт завоював лідируючі позиції по Україні, для пошуку роботи. А завжди актуальні вакансії чекають своїх претендентів.
Ми бажаємо всім знаходити роботу якомога швидше, і будемо прагнути, щоб це відбувалося якомога менше часу.
Мирного Вам неба над головою і бажаємо знайти роботу своєї мрії!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *