Ремонт и отделка

Будівельна компанія «Сприяння» здійснює комплексний ремонт нежитлових приміщень у Києві та Київській області. Ми професійно виконуємо ремонтні роботи згідно проекту замовника від необхідного демонтажу до виконання декоративно-оздоблювальних робіт та здачі об’єкта в експлуатацію. Кожен бізнес унікальний: ми розуміємо це і пропонуємо індивідуальні рішення для кожного власника офісних, торгових, виробничих або медичних об’єктів. У нас найкращый ремонт и отделка помещений.

Будівельна компанія «Сприяння»
Пропонує комплексні рішення в галузі ремонту для бізнес-приміщень будь-якого типу: торгових площ, виробничих приміщень, офісів, а також медичних установ (клініки, лікарні, лабораторії).
Інженерний
система
Інженерні мережі-основа інфраструктури будь-якого об’єкта, покликаного забезпечити комфортне перебування і ефективну роботу людей. Монтаж мереж передбачає прокладку всіх необхідних комунікацій: вентиляції і кондиціонування повітря; електромереж; зовнішнього та внутрішнього освітлення; системи опалення (котел, тепломережа, радіатори); водопостачання (система підведення гарячої і холодної води для виробничих і господарських потреб, система пожежогасіння); каналізації.

Капітальний ремонт
нежитлових приміщень
Основна специфіка капремонту комерційних приміщень – акцент на функціональність і надійність пропонованих рішень з урахуванням того, що приміщення і його комунікації будуть активно експлуатуватися протягом багатьох років. Критерій довговічності визначає вибір матеріалів для ремонту: наша компанія співпрацює з великими вітчизняними та закордонними постачальниками, починаючи від будівельних сумішей і лакофарбових матеріалів, і закінчуючи розетками і електрообладнанням.

Дизайн
проект
Ми виконуємо всі роботи так, щоб завершити кожен етап максимально швидко і ефективно. Наші фахівці здійснюють ремонт, строго дотримуючись дизайн-проекту замовника і відповідно до інженерних і санітарних норм, уточнюючи всі необхідні питання до початку ремонтних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *