Profitcoins.io

Ми-лондонський фінтех-стартап, який щомісяця приносить прибуток більш ніж 3500 людям по всьому світу.

Profitcoins була визнана багато разів галузевими журналами і телешоу.

Ми ваш особистий фінансовий консультант — ніяких попередніх знань про онлайн-торгівлі або криптовалютах не потрібно.

Це означає, що вам потрібно інвестувати всього 5-10 хвилин в день, щоб отримувати щомісячний прибуток з допомогою Profitcoins.

Реєстрація займає не більше хвилини. Якщо ви вирішите зареєструватися profitcoins.io, ви отримаєте свою першу прибуток за 5 хвилин або менше.

Гарантія повернення грошей. У малоймовірному випадку, якщо Ви не задоволені нашим програмним забезпеченням, ми повернемо всі інвестиції на ваш рахунок. 36-річний росіо Найт, фінансовий експерт і інвестор, входить в число менеджерів, відповідальних за найбільші угоди в історії Уолл-Стріт. Rocio активно бере участь в фінтех-стартапах вже майже 5 років, з особливим інтересом до цифрових торгових платформ, банківській справі 2.0 і криптовалютам. Він познайомився з Девідом Маккоя під час семінару в Кембриджському університеті і незабаром приєднався до нього, щоб заснувати Profitcoins.io запуск. Слідом За Profitcoins.великий прорив io, Rocio відмовився від свого трудомісткого професійного графіка, щоб приділити проектом повне увагу.
Давид
McCoy
ГОЛОВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

Девід Mccoy-математик, учений і викладач Кембриджського університету, Англія. Девід є співзасновником Profitcoins, а також зіграв ключову роль у розробці прибуткового CCTA (алгоритму торгівлі криптовалютами). CCTA має доступ до всіх історичних даних про цінах на Біткойни і, таким чином, може миттєво розпізнати схожість між поточними та історичними щоденними ставками.
Тоні
Махоні
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР

Колишній керуючий директор і старший менеджер Нью-Йоркської компанії T3 Trading Inc. Тоні Махоні насолоджувався швидким кар’єрним зростанням на Уолл-стріт у кінці дев’яностих. В цей час молодий Махоні познайомився з лицарем Росіо, з яким уклав численні вигідні угоди. Як менеджер з» практичними » якостями, сильні сторони Тоні лежать в операційній області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *