Показники аварійності в лісах Великобританії виявляються за останні п’ять років майже на 50%, незважаючи на збільшення активності.


Останній доповідь з безпеки від національної та Конфедерації лісів показує, що його 229 фірми, що входять в 2016 році рівень травматизму на 0.28 (аварій х1000, поділена на кількість оперативы). Це вниз від 0,32 до 2015 року. У 2011 році темп інцидент був 0,53 і повернутися 20 років це було майже 2.

Не було ніяких смертельних випадків серед компаній-членів НАНЦ з 2012 року.

Між ними, монтаж 17,005 оперативників, які працюють на фірми-члени кореспонденти НАН постраждали 27 серйозних травм у 2016/17 і 69 ушкоджень, які тримали їх роботи більш ніж на тиждень. Це порівнює до 33 серйозних травм і 63 семиденний травми в попередньому році, коли було зайнято менше 15 000 бойовиків.

Президент НАНЦ Алан Ліллі сказав: “ще раз, Річний звіт НАНЦ безпеки підкреслив, наскільки успішно наші члени на зниження рівня аварійності за рахунок дотримання норм промислової безпеки та дотримання рекомендацій НАНЦ. Без сумніву, звільнення СГ4:15 запобігання падіння в операції лісів є одним із основних чинників у досягненні цієї мети зниження числа аварій. І той факт, що відбулося значне скорочення кількості нещасних випадків – незважаючи на рекордний рівень НАНЦ членства і 14% збільшення оперативы – показує, що ми робимо для наших членів у виробництві якісної безпеки і технічних керівництв.

“Це не всі хороші новини, хоча. За 12-й рік поспіль, поскальзывания, спотикання і падіння є основною причиною нещасних випадків і травм, що представляють третини всіх зареєстрованих травм. І хоча й відбулося незначне скорочення інцидентів з 2015 року, він як і раніше представляє серйозну проблему для галузі будівельні ліси і будемо розбиратися.»

НАНЦ повні учасники зобов’язані подати заповнену річний дохід випадково вимогу членства, і звіт з безпеки НАНЦ базується на даних, отриманих з допомогою цієї вправи. У 24-сторінковій доповіді можна прочитати в інтернеті за issuu.com/nationalaccess/docs/nasc_safety_report_2017_web