Поход в Карпаты

У Карпати як додому-походи, сплави та сходження з Івано-Франківським турклубом! Адже хто знає свої гори краще місцевих гідів? З нами Ви отримуєте багато бонусів, починаючи від ціни і закінчуючи різноманітністю турів, а ще впевненість в якості проведення — перший організований похід відбувся в 2011 році. У нас ви підбирете для себе найкращій поход в Карпаты.Перед виїздом в гори ви заїдете до нас на офіс і познайомитеся, тут же можна взяти на прокат спорядження, переодягнутися, випити кави, залишити зайві речі, а гід допоможе спакувати рюкзак. У теплий сезон року активна відпустка в горах перетворюється на казку. Якщо взимку сюди прагнуть любителі екстриму і білосніжних килимових покривів, то навесні і влітку квітучі Карпати приваблюють туристів соковитою зеленню низин, обрамлених білосніжними вершинами. Пейзажі просто заворожують, і бажаючих побачити незвичайні картини на власні очі досить багато. Весна. Літо. Походи в теплу пору року перетворюються в яскраве, незабутню подорож. Оцінити красу українських долин, усіяних молодими крокусами, і мальовничих гір можна тільки навесні. У цей період Карпати прокидаються після зимової «сплячки», запрошуючи туристів відчути аромати свіжих трав і повною мірою насолодитися прохолодним повітрям, зміцнити здоров’я і отримати заряд енергії на ціле літо.

Що може бути незвичніше, ніж корпоративний відпочинок на природі? Хіба не здорово організувати такий виїзд для своїх співробітників? 5-6 днів вивчення українських гір — і ваш колектив стане ще більш згуртованим і дружним.

У нас є різноманітні варіанти турів. Можна обрати 6-денну подорож через села, смерекові ліси, полонини, хребти та озера.

А можна провести 6 днів, вивчаючи Чорногірський хребет. Даний маршрут, до слова, дуже популярний, адже саме він дозволяє побачити не тільки Говерлу, а й г.Піп-Іван, також відому як Білий Слон. На вершині її залишилася занедбана обсерваторія, а погода тут часто любить жартувати, дозволяючи за один день опинитися в кожній з чотирьох пір року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *