Подбор шин по авто

Рано чи пізно деталі навіть найдорожчого автомобіля зношуються і вимагають заміни. Вчасно купити шини-значить убезпечити себе від можливих попадань в різні дорожньо-транспортні пригоди, уберегти своє здоров’я і життя. У нас найкращій подбор шин по авто.

Як зрозуміти, коли потрібно купувати нові шини? Звичайно, в першу чергу гуму необхідно міняти в залежності від сезону: в теплу пору року – літню, в холодну – зимову. Але жоден, ні другий тип виробів не може служити вічно і з часом також вимагає заміни. Навіть якщо ви вирішили купити шини в інтернет-магазині або звичайному автосалоні, зрозуміти точно, як довго вони прослужать, практично неможливо, адже на термін їх експлуатації впливають такі фактори, як тип конструкції, Клімат, характер і манера водіння, дорожні умови і те, як доглядають за гумою. В інтернет-магазині шин і дисків «AllShini «знають всі особливості автомобільної гуми і шиномонтажу і допоможуть вашому автомобілю знайти нове»взуття». Щоб вироби для машини служили довго, добре справлялися з різними навантаженнями, витримували нерівне дорожнє покриття, необхідно дотримуватися деяких простих правил:

якщо шини активно використовувалися протягом 5 років, то кожен наступний рік вони повинні в обов’язковому порядку перевірятися фахівцем;
у разі, якщо протягом 10 років з дати випуску гума не змінювалася, фахівці настійно рекомендують купити і змінити шини в Україні на нові, навіть якщо вони мають нормальний зовнішній вигляд;
дотримання рекомендацій автовиробника, регулярна перевірка і підтримка повітря в шинах, Діагностика зносу протектора, а також кутів установки коліс значно збільшить термін служби гуми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *