Плакаты на заказ

Друк плаката або афіші – популярний вид замовлень для друкарні. Плакати та афіші – яскраві представники широкоформатного друку, які завжди будуть тримати аудиторію в курсі подій. Чим же вони відрізняються?

Виготовлення плакатів вам буде потрібно, щоб акцентувати увагу покупців, наприклад, на знижках або розпродажах. Друк афіш допоможе запросити аудиторію на будь-яку подію або повідомити про проведення цілого комплексу заходів. У нас найкращі плакаты на заказ харьков. У постерах робиться наголос в першу чергу на графічну складову, а в афішах – на текстову. Широкоформатний друк рекламних плакатів і афіш вимагає розуміння самого процесу і параметрів, які на цей процес впливають. Давайте поговоримо про матеріали, формати, кріпленні і т. д.

Найбільш популярний матеріал для виготовлення рекламних плакатів і друку афіш – папір щільністю 150 – 200г/м2. Крейдована поверхня паперу дозволяє зберегти соковитість зображення (фарба не провалюється в структуру матеріалу) і прекрасно підходить для друку з високою роздільною здатністю.

Друк афіш і плакатів може відбуватися в різних форматах. Найбільш популярний друк плакатів А0, А1, А2 і А3 в м.Київ. Незалежно від того, який розмір ви виберете, для реалізації Вашого замовлення буде потрібно широкоформатний рулонний друк.

Це вже не офсетний і не цифровий друк. Тут вам належить вибрати між екосольвентной — більш доступною, але менш довговічною, і УФ-печаткою – більш швидким, дорогим, екологічним рішенням, яке прослужить вам довше. Тобто А2, А3 це або друк плакатів А1, ціна більшою мірою залежить від способу друку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *