Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци neolux -кращі помічники сучасних людей в плані якісного сну, приємного відпочинку і збереження здоров’я. Років десять тому вони ще перебували в категорії елітних товарів, але зараз стали предметами першої необхідності. Їх переваги встигли відчути і високо оцінити всі, хто придбав вироби раніше, а завдяки вітчизняним виробникам купити ортопедичний матрац вже може практично кожен.

Особливості конструкції і призначення ортопедичних матраців
На сторінках нашого каталогу представлені моделі від різних виробників. Сказати однозначно, краще матрац MatroLuxe або Come-for, не можна, оскільки кожен виріб має свої плюси. Правильніше буде робити вибір на користь певної конструкції.

Матраци Bonnel складаються з габаритного пружинного блоку і наповнювачів з різних матеріалів. Перший несе на собі основне навантаження, а інші відповідають за її рівномірний розподіл.
Матрац Pocket Spring — це система незалежних пружин, доповнена різними прошарками. У деяких моделях присутній поділ на зони по жорсткості, що сприяє поліпшенню ортопедичного ефекту.
Безпружинні матраци-одно — або багатошарові вироби. При їх виготовленні в якості основного матеріалу найчастіше використовується практичний і гіпоалергенний пінополіуретан. Для забезпечення жорсткості його доповнюють кокосовою койрою, а для підвищення м’якості — латексом. Найбільшою комфортністю відрізняються матраци преміум-класу з так званою піною пам’яті. Вона в точності повторює вигини людського тіла і дозволяє максимально розслабитися під час сну.
Здоровим людям віком до 30-35 років добре підійдуть, наприклад, жорсткі вироби з блоком Bonnel або Pocket Spring. Всім, хто відчуває болі в хребті, рекомендуємо купувати матраци на незалежних пружинах. Не завжди варто витрачатися на дорогі моделі. Економічні тонкі матраци на диван відмінно виручать при необхідності організувати додаткове спальне місце.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *