Опалення теплиці

Щоб теплиця або ферма могла приносити дохід в зимовий час, її опалення повинно бути економічним і ефективним. Іншого не дано. Кращою альтернативою застарілим методам служить система інфрачервоного опалення теплиць, ферм і парників, прекрасно справляє із захистом рослин і грунту від холоду. У нас найкраще опалення теплиці.

Інфрачервоне опалення теплиць

Традиційні методи обігріву теплиць і ферм (газові печі, Водяне, вугільне і дров’яне опалення, конвектори) перестають бути зручними і рентабельними. Вони вимагають значних фізичних і грошових витрат, що сильно ускладнює ведення бізнесу і автоматично підвищує собівартість продукції (що не є добре). На зміну старій практиці приходять інновації-інфрачервоне опалення теплиці.

Інфрачервоний обігрів теплиць і ферм має масу переваг, завдяки яким схожість насіння і зростання тварин збільшується на 30-40% при зниженні енергоспоживання на 40-70%:

високий коефіцієнт корисної дії-95%. Інфрачервоні обігрівачі для опалення теплиць-відмінне придбання: гріють не повітря, а землю, рослини і тварин. Повітряний простір отримує тепло лише за рахунок відбитої енергії. Вся потужність випромінювачів спрямована безпосередньо на об’єкт обігріву.
ІЧ-опалення не впливає на вологість повітря. Необхідність в додатковому зволоженні відсутня. Ви заощадите значну суму грошей на покупці зволожувача повітря і іонізатора, які нормалізують рівень вологи в приміщенні і забезпечують ідеальні умови для розвитку квітів, овочевих і фруктових культур, які ви вирощуєте в закритому приміщенні в осінньо-зимовий період.
Швидкий монтаж системи. Щоб встановити обігрівач для теплиці, достатньо всього 2-3 годин. За цей час ви проведете не тільки монтаж, але і комплексну перевірку пристрою.
Безпека. Система опалення теплиці на основі ІЧ-променів абсолютно безпечна для здоров’я людей, тварин і рослин. Вона не пересушує повітря. Також ця система не подразнює шкірні покриви, слизову оболонку очей і носа (у людей), не деформує структуру стебел і листя (у рослин).
Пожежобезпечність. Якщо ви встановлюєте цей пристрій для опалення теплиці взимку, ви робите правильний вибір: з цією системою ризики мінімальні. У ньому відсутній відкритий вогонь і нагріваються елементи.
Наявність терморегуляторів. Ці деталі дозволяють точно підлаштовувати температуру ІЧ-обігрівача в теплиці під потреби конкретного рослини і тварин. Також ви можете створити в одній теплиці або фермі кілька кліматичних зон, задаючи температурний режим індивідуально для кожної ділянки.
Відсутність шуму. Якщо ви ламаєте голову над питанням: «як зробити опалення в теплицях максимально прийнятним?», вибирайте інфрачервоні обігрівачі для обігріву телиці. По-перше, вони працюють без шуму. По-друге, вони забезпечують постійне освітлення приміщення навіть при перепадах сили струму в електромережі.
Ще одна важлива особливість, яку оцінять дачники – простота і легкість в обслуговуванні. Все, що Вам необхідно, щоб створити комфортні умови для вирощування овочів, фруктів, квітів, або забезпечити комфортний мікроклімат для домашніх тварин в осінньо-зимовий період, правильно встановити пристрій і стежити, щоб воно справно працювало. Якщо помітили найменші збої в його роботі, зверніться за допомогою до професіоналів. Вони швидко усунуть всі можливі дефекти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *