ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ і ЖБК

ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСББ і ЖБК

Компанія «Аварийка24» гарантує надання якісних послуг з експлуатації та обслуговування ОСББ і ЖБК а також нежитлових приміщень:

— установка і обслуговування систем водопостачання (заміна лежаків, стояків, запірної арматури);

— установка і обслуговування систем водовідведення (заміна лежаків, стояків, аварійна і профілактичне прочищення каналізаційної системи);

— встановлення та обслуговування системи опалення (заміна трубопроводу подачі, обратки, заміна засувок, кранів вентильних, кульових, заміна/врізка спускников, заміна батарей, прочищення системи опалення);

— електромонтажні роботи (протяжка електричних стояків, діагностика електропроводки, перевірка старого електрощита, заміна розеток і вимикачів, встановлення та підключення лічильників, стабілізатора напруги, таймерів);

— обслуговування ліфтів (повне технічне обслуговування ліфтів, аварійне обслуговування ліфтів);

— залучення до обслуговування фахівців відділу капітального будівництва та ремонту, покрівельники, віконники, фасадчики. ОПЕРАТИВНА РОБОТА 24/7
Заявка на ремонт приймається у будь-який час доби, що забезпечує приїзд аварійної служби або майстра до Вам максимально швидко, тому будь-які неполадки будуть усунені в мінімальні терміни.

Детальніше на https://avariyka24.com.ua/obsluzhivanie-osbb-i-zhbk/.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ
Наші фахівці постійно проходять різноманітні тренінги та семінари по професійному зростанню а також щорічну атестацію в Київенерго і навчальних комбінатах. Всі інженерно-технічні працівники це випускники різних будівельних і технічних Вузів. Але самий головний наш козир-це досвід.

НАЯВНІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ЖУРНАЛУ
Подзвонивши в нашу компанію, Ви можете бути впевнені, що знайдете майстра, який усуне неполадку у Вашому будинку за фіксовану ціну, зазначену в документації (ніяких доплат «в кишеню»). Це допоможе заощадити час, гроші а також Ваш спокій.

НАЯВНІСТЬ IP-ТЕЛЕФОНІЇ
Наша компанія йде в ногу з часом. Тому наш call-center (диспетчерська служба) обладнана IP телефонією. IP телефонія це комп’ютерна програма, яка дозволяє фіксувати всі вхідні/вихідні дзвінки по даті і часу. У разі якщо все диспетчера зайняті, програма автоматично передзвонює за неприйнятому дзвінку.

Також програма записує розмову диспетчера з абонентом, що виключає виникнення конфліктних чи спірних ситуацій, так як завжди можна прослухати розмову з диспетчером.

Наявність IP телефонії покращує якість надаваних послуг компанією «Аварійка 24» Вашому ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), ЖБК (Житлово-будівельний кооператив).

ЕКОНОМІЯ
Наявність журналу з технічного обслуговування дає можливість контролювати Голові правління ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) або ЖБК (Житлово-будівельний кооператив) діяльність компанії «Аварийка24» на хаті.

ЯКІСТЬ
Ми орієнтовані на якісне виконання зобов’язань та взаємовигідну співпрацю.

Тому Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших співробітників і лояльності компанії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Керівництво компанії несе особисту відповідальність перед кожним клієнтом.
А взагалі про нашу репутацію говорять більше 100 обслуговуються ОСББ і ЖБК по Києву і області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *