Оборудование для замены масла

Автомобіль-складна система, яка потребує постійного контролю і діагностики. Наприклад, доводиться часто міняти моторне масло та інші рідини в системі. Ми пропонуємо купить оборудование для замены масла. Тільки самі недалекі автолюбителі не стежать за їх станом. В процесі експлуатації масло поступово втрачає працездатність. Як не крути, в двигуні проходить природний процес старіння рідин. Властивості погіршуються з кількох причин:

окиснення;
спрацьовування присадок;
забруднення продуктами зносу;
зовнішнє забруднення;
протікання в картер рідин для охолодження;
розрідження паливом.
І це список явних проблем, а скільки існує неочевидних причин не скаже жоден майстер. Виробники автомобілів і масел самі вказують передбачувані терміни заміни, але бувають і екстрені ситуації. Наприклад, потрапляння охолоджуючої рідини, особливо якщо до її складу входить етилен, який підвищує в’язкість середовища. Починається забивання системи і фільтрів. Якими б не були причини старіння масла, вони несуть серйозні наслідки.

Робота на зіпсованих рідинах впливає на швидкість зношування деталей в машині. Під головний удар потрапляє мотор — його ресурс знижується. Якщо довго не міняти масло, це тягне аварійну ситуацію. При такій сумнівній економії міняти доведеться не тільки рідини, але і деталі. Тому в СТО і майстерень одна з найпопулярніших послуг – перевірка стану масла і його слив (відкачування), з тим, щоб поміняти на новий склад. Давно минули часи, коли майстер проводив ці операції вручну, покладаючись на своє чуття і примітивний інструмент (звичайний шланг). Подібна процедура забирає занадто багато часу. Підвищити популярність автосервісу і домогтися кращих результатів допомагає установка для зливу і відкачування масла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *