Оборудование для ЛЭП и СИП

Сам провід СІП-це скручені в джгут алюмінієві жили, з товстим шаром ізоляції з світлостабілізованого поліетилену. Призначений для транспортування і розподілу електрики в мережах з напругою до 1кВ. У нас найкраще Оборудование для ЛЭП и СИП.

Пристосування для прокладки повітряних ліній електропередач підбираються виходячи з ряду факторів: типу опорних конструкцій, Високовольтні або магістральні лінії і т. д.

При протягуванні самонесучих ізольованих проводів необхідні відокремлювальні клини ( КО) — виконані у вигляді плоских пластикових стрижнів з ребристостями з боків. Вони потрібні для відділення фази від загального пучка СІП, щоб було зручно повісити затискачі на кутових і проміжних опорах, встановлюються ключем. Використовуються в місцях відгалуження ЛЕП або при переході з неізольованих ПЛ в СІП. На бетонних і дерев’яних опорах гаки для утримання проводу кріпляться за допомогою бандажа з нержавіючої сталі. Він універсальний, так як застосовується на круглих і прямих стовпах.

Для затягування бандажів використовується так звана «м’ясорубка» — спеціальна машинка з гвинтовим стрижнем. По ньому рухається двостороння пряма ручка, що нагадує вертолітні лопаті, чому вона отримала ще й другу народну назву.

Але,» вертоліт » допускає невеликий люфт через низьку щільність прилягання утримуючих губок, тому підходить для стрічок товщиною від 0,75 мм, більш тонкі погано затягуються.

Краще замість нього вибрати натягувач з храповим механізмом, він менш габаритний і в процесі роботи ручка не вдаряє об руки. Його друга функція-видалення зайвої стрічки. Для більш зручного кріплення лінійної СІП арматури може комплектуватися переставною рукояткою, що дозволяє працювати як однією рукою, так і двома.

Для міцної фіксації, перед натягуванням потрібно встановити скріпи для бандажної стрічки, що витримують 5-6 кН (500-600 кг) на розрив. Це необхідно, щоб якщо впаде дерево на лінію, обірвалося кріплення, але провід залишився цілим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *