Мишень

Стрелоулавліватель — це ізолонових плита, товщиною 100мм, що розташовується позаду паперової мішені. Текстура изолона не дозволяє стріл деформуватися при ударі, полегшує витягування стріл (в порівнянні з саморобними аналогами. Неоднорідність стрелоуловітеля (пресовані плоскі фрагменти изолона) дозволяє протягом тривалого часу зберігати його цілісність. У нас ви знайдете найкращу мишень.
Стрелоулавліватель підходить як для легких луків так і для блокових арбалетів, стріла завжди залишається в мішені і не пробиває її наскрізь, що важливо для безпечної стрільби.

Для тих, хто бажає стати майстерним і успішним стрільцем з лука і арбалета, варто подбати про те, щоб купити мішені для стрільби. У магазині «Arcusmarket», Вам пропонується широченний асортимент подібних аксесуарів, придбати які Ви зможете на найвигідніших умовах! Звичайна мішень для арбалета, дозволить легко виявити точність Ваших влучень і покаже рівень підготовленості до стрільби. Також і мішені для лука, дозволять з легкістю оцінити ступінь Вашого професіоналізму.

На сьогодні стрільба з лука і арбалета стала дуже поширеною і популярною, але, не дивлячись на це, досконалістю володіння цими видами зброї, можуть похвалитися далеко не всі. Це можна легко виправити! Потрібно мішені для стрільби купити і регулярно тренуватися — це вигострить Ваше вміння і майстерність у стрільбі.

У нашому асортименті представлена ​​безліч різноманітних мішеней, але об’єднує їх: висока якість, функціональність, і практичність застосування. Різниця між ними визначається матеріалом, який застосовувався у виготовленні, габаритами, а також дистанціями, на які вони розраховані. Мішені для арбалетів та луків, можуть використовуватися і в тирі, і на вулиці.

Справжні професіонали знають, що мішені краще купувати, а не виготовляти самостійно, і робити це в надійних і перевірених місцях — «Arcusmarket», до Ваших послуг! У нас представлені кращі моделі мішеней, які виконані з армованого матеріалу, що подарує Вам довгострокову і приємну експлуатацію. А наші спеціалізовані мішені для тиру, які з легкістю стануть Вашими, можуть витримати атаки, відразу декількох стрільців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *