Крафт пакеты

Пакети крафт — це сучасне і модне вираз, але що означає слово «крафт», адже його часто використовують абсолютно в різних сенсах. Ми прпопонуємо купить крафт пакеты.

Крафт має велику кількість значень і перекладів з різних мов, що стосується індустрії упаковки, пакети крафт зокрема, ми трактуємо слово крафт по своєму.

Крафт в перекладі з німецької мови означає «Сильний», пакети крафт дійсно «сильні», але правильніше сказати міцні і місткі, пакети крафт можуть бути розраховані на вагу більше 10 кг. хтось ще вважає паперові пакети крафт недостатньо міцними?

Також для нас підходить вираз»крафтовий бізнес». Ми не просто виробники, так як паперова упаковка, яку ми виробляємо-це сімейний бізнес, який з часом виріс у велике виробництво.

Яку класифікацію мають паперові пакети крафт? 🛍️
Пакети крафт можуть відрізнятися за такими параметрами:

форма;
колір;
розмір;
Тип ручки.
За формою пакети крафт можна класифікувати на пакети без дна (V-подібні, саше) і пакети з дном (прямокутним). Звучить звичайно дивно, але логічно.

Пакети крафт без дна-це Пакети саше, такі пакети склеєні з трьох сторін, тим самим набуваючи форму «кишені», в який можна упакувати шаурму, картопля фрі або навіть багет, все залежить від розміру. Мабуть у вас все ще залишилося питання, чому такі крафт пакети називають без дна. Пояснення просте і логічне — коли розкрити пакети крафт, у них не утворюється форма, а значить відсутнє чітке прямокутне дно, саме з цієї причини вони схожі на кишеню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *