Коляски для новорожденных

Зараз у продажу представлений широкий асортимент дитячих товарів серед яких Дитячі коляски 3 в 1 займають лідируючі позиції. Подібна конструкція являє собою шасі на який закріплюється люлька для новонароджених, прогулянковий блок або автокрісло. У нас найкраще коляски для новорожденных 2 в 1 фото. Таким чином, батькам вигідно економити грошові кошти на покупку кожного елемента окремо. Деякі виробники додатково комплектують вироби сумкою, дощовиків, москітною сіткою, накидкою, кошиком для продуктів, пледом і матрасиком.

Але у подібної універсальної коляски є й інші переваги:

Невелика вага. Моделі важать до 15 кг і швидко розбираються. Також вони відрізняються хорошою маневреністю і вільно долають замети і бруд. Конструкцію можна транспортувати по частинах.
Економічність. Купуючи цей засіб пересування не доведеться думати про покупку додаткових елементів.
Просторі люльки. У холодну пору року цей критерій особливо актуальний, адже зазвичай взимку малюк виходить на вулицю в товстому конверті або комбінезоні. Також люльки можна використовувати в якості маленького ліжечка, коли дитина підросте і пересяде в прогулянковий блок.
Як і будь-який інший продукт, у моделі 3 в 1 є свої мінуси. Зазвичай малюк не може самостійно залізти в прогулянковий блок, оскільки він знаходитися занадто високо. Виріб не призначений для поїздок на громадському транспорті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *