Керамзитные блоки

Зараз випускають багато будівельних матеріалів, що поліпшують і полегшують процес зведення стін і перегородок. Одним з кращих їх варіантів визнані блоки з керамзитобетону.

Блоки з керамзитобетону
їх виробляють прямокутної форми різних розмірів – для стін і для перегородок, «цілі», «половинки» і «одна третина», і ваги (від 4 до 16 кг) з керамзитобетону. Важкий бетон, що входить до складу матеріалу, забезпечує велику міцність виробу. Завдяки керамзиту, виріб «дихає», має відмінну тепло — і звукоізоляцію. Ми пропонуємо керамзитные блоки.

Керамзитні блоки (Київ) за типом використання діляться на Перегородкові та стінові. Основна відмінність між типами – товщина блоку. Всі вироби виготовляються способом вібропресування, що підсилює їх зносостійкість. Їх використовують при будівництві нових об’єктів і реконструюють старі. Процес укладання не викликає труднощів навіть у новачків. Легкі і зручні, блоки з керамзитобетону дозволяють ідеально зводити споруди різного типу і призначення.

Наявність пустот полегшує вагу виробу, що вигідно відбивається на темпах зведення і дозволяє відмовитися від важкої техніки. Ці позитивні моменти значно економлять кошти, що вкладаються в ремонт або капітальне будівництво.

Керамзитні блоки ціна
Маючи власні інноваційні напрацювання, виготовляючи товар на обладнанні сучасних стандартів, активно використовуючи технології рециклінгу, прийнятну для клієнта. Значні обсяги поизводства, використання власної сировини дає нам можливість економити на закупівлі, знижувати виробничі витрати і пропонувати ціну на будівельні блоки нижче конкурентів. Тому тема «Керамзитні блоки/ціна» для нашого покупця безболісна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *