Камины

У Кахлярні, що в минулому столітті була збудована на околицях Львова, виробництво кахелю досі триває, а в камінах і печах людей надалі горить яскравий вогонь!
Наш колектив успішно розвиває та підтримує давню фабрику-кахлярню. Ми відновили та вдосконалили давні австрійсько-українські технології випікання кахелю. Ми пропонуємо купить камины из мрамора.
Ще в 1980 році ми вперше в Україні запровадили литво кахелю керамічним способом і на сьогодні вдосконалили його подвійним литвом. Каміни в наш час перестали бути джерелом тепла, тепер це стильна деталь інтер’єру. Камін для будинку з мармуру-гордість господарів, вічна класика, він гармонійно впишеться в будь-який дизайн приміщення: від вишуканого бароко і рококо до мінімалізму.

Переваги та недоліки
Вогнище з натурального каменю стане втіленням тепла і затишку, прикрасить кімнату, буде додатковим джерелом тепла. Біля нього приємно провести вечір з близькими і друзями, коханою людиною, а ділова бесіда під шум вогню пройде конструктивно. Мармуровий камін здатний підкреслити високий статус господаря, його бездоганний смак.

Ознайомитися з каталогом камінів з цільного каменю і з мармуровим облицюванням можна в інтернет-магазині Toplavka. Тут представлені варіації порталів і облицювання в різних стилях, з каменю різних кольорів і з різним малюнком. Кожен виріб унікально і неповторно, надає будь-якому приміщенню багатий зовнішній вигляд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *