IPTV

Дивіться улюблені телеканали на планшеті, смартфоні, смарт-телевізорі (ОС Android версії 7.0 і вище) або просто через ОТТ-приставку. У нас найкращій iptv server.
IPTV — це сучасне інтернет-телебачення, яким користуватися зручно, просто і вигідно.

Контенту багато не буває! Доведено: IPTV
Ніхто не залишиться без уваги: шанувальники фільмів і серіалів, любителі спорту, кулінарних передач або індійського кіно. Додаток it-tv доступно будь-якого типу пристроїв, будь то смартфон Android, SmartTV (ОС Android версії 7.0 і вище) або ОТТ-приставка. Абсолютно наочний інтерфейс сервісу не вимагає особливого звикання, тому що все зрозуміло з першого дотику.

Додаток працює тільки в мережі «ІТ» для абонентів провайдера Интернет провайдер в Киеве «Інформаційні технології» (в пакетах Інтернет+ТВ).
Які переваги IPTV від провайдера ІТ?
IPTV відрізняється від звичайного кабельного телебачення і має багато переваг:

Бездоганна якість трансляції телеканалів у форматі SD і HD: оскільки трансляція здійснюється через цифровий сигнал, не заважають перешкоди, які можуть погіршити якість передачі.
Величезний вибір-понад 170 телеканалів! Самостійно вибирайте канали, які ви хочете дивитися.
Функція батьківського контролю, яка не дасть дітям включити не призначені для дітей канали і передачі.
Для всіх абонентів послуг Інтернет та Інтернет + ТВ послуга надається в подарунок!
Дуже просте і зручне користування додатком, з ним впораються всі!
Ці переваги роблять наше IPTV все більш популярним серед споживачів, адже завдяки сучасним технологіям користувач сам вирішує, що і коли хотів би подивитися і як зручно це зробити на будь-якому пристрої (на платформі Android версії 7.0 і вище).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *