Хокей

СКА переміг мінське «Динамо» в матчі регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги.

Зустріч завершилася в овертаймі з рахунком 2:1.

Переможну шайбу у гостей закинув Антон Бурдасов. У нас найкращі ставки на хоккей.

Відзначимо, що в другому періоді у СКА був видалений до кінця матчу форвард Євген Тимкін, який в ході сутички з необережності вдарив суддю по обличчю.

Команда Валерія Брагіна з 14 очками займає 3-е місце в Західній конференції, «Динамо» — 7-е (9).

У паралельній зустрічі «Салават Юлаєв «в овертаймі переміг» Локомотив» (3:2 від). Це був перший матч ярославців після відходу Андрія Скабелки, команду на лід виводив Дмитро Юшкевич.

«Салават», який йде на 2-му місці в Східній конференції, вперше виграв в Ярославлі з грудня 2015 року. «Локомотив» перервав 6-матчеву переможну серію над уфимцями і йде 10-м на Заході.

27 вересня мінчани приймуть «Амур«, петербуржці зустрінуться з» Витязем«, а Ярославці з»Авангардом». Двома днями пізніше уфімці зіграють з «Автомобілістом».

КХЛ. Регулярний чемпіонат
«Динамо» (Мінськ) — Ска (Санкт-Петербург) — 1:2 від (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Голи: Горбунов, 27: 16. — Хуснутдінов, 22: 55. Бурдасов, 64: 10.

«Локомотив» — Ярославль) — » Салават Юлаєв » (Уфа) — 2:3 від (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)

Голи: Рафіков, 1: 49. Красковський, 30: 10. — Хартикайнен, 39:39 (бол.). Маннінен, 58: 37, 60: 28.