Экологическая экспертиза

Державна екологічна експертиза є обов’язковим елементом процесу планування, проектування і прийняття рішень про соціально-економічний розвиток Республіки, здійснення господарської та іншої діяльності на території Республіки Білорусь. У нас найкраща экологическая экспертиза заказать.

Дане завдання реалізує принципи декларації з навколишнього середовища і розвитку, прийнятої конференцією ООН з навколишнього середовища і розвитку в Ріо-де-Жанейро в червні 1992 року. Зокрема, принцип 17-оцінка екологічних наслідків в якості національного інструменту здійснюється щодо передбачуваних видів діяльності, які можуть мати значний негативний вплив на навколишнє середовище і які підлягають затвердженню рішенням компетентного національного органу.

Інститут державної екологічної експертизи в Республіці Білорусь існує з 1993 року і є виключною компетенцією Міністерства природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь. Водночас система державної екологічної експертизи почала своє становлення з кінця 70-х років минулого століття як механізм ефективної охорони водних ресурсів та атмосферного повітря.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *