Доска

Дошка обрізна являє собою пиломатеріал із знятим по краях обзолом – покриттям з кори, яке може залишатися після випилювання дошки з колоди. Обрізна дошка набула широкого застосування в будівництві завдяки таким якостям як екологічність, безпека і надійність. Використання матеріалу прийнятно як всередині приміщень, так і для проведення зовнішніх будівельних і ремонтних робіт. Доступна ціна обрізної дошки є ще однією позитивною характеристикою матеріалу. Ми пропонуємо Доска купить.

В якості сировини, використовуваного для виробництва обрізної дошки, найчастіше використовується такі хвойні породи деревини як сосна, ялина і модрина. Серед твердих сортів деревини, використовуваних для виробництва обрізної дошки, популярними є дуб і бук. До числа пиломатеріалів, в процесі виготовлення яких використовуються перераховані види деревини, відноситься дошка забірна.

Ще одним фактором, що визначає властивості обрізної дошки, є спосіб її розпилювання. Найякіснішим вважається брус з дошки, обробленої методом застосування радикального розпилу. Обрізна дошка, виготовлена таким способом, відрізняється особливою міцністю і стійкістю до несприятливого впливу навколишнього середовища. Така дошка не піддається розтріскування і деформації під час сушіння, а також відрізняється тривалим експлуатаційним терміном в якості готових виробів. Купити обрізну дошку різного типу, породи деревини і способу обробки можна на платформі для вибору і купівлі будматеріалів ibud.ua. Всього тут представлено 358 пропозицій з продажу цього пиломатеріалу.

Якісна обрізна дошка найчастіше застосовується для чистової внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень. Використання дошки ефективно для створення підлоги, підшивки стель, споруди перегородок, пристрої обрешіткової системи даху перед нанесенням покрівельного покриття. Для проведення чорнових робіт може бути використана дошка необрізна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *