Брюки теплые для мальчика

ШТАНИ ЗИМОВІ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ
Захист ніг від холоду взимку, — це гарантія того, що ваша дитина

не захворіє. Купуючи дитячі зимові штани для хлопчиків

PARUS PLUS, ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. Утеплені брюки на осінь, теплі зимові штани, а також якісні. У нас найкращі брюки теплые для мальчика.

напівкомбінезони яскравих кольорів!

Напівкомбінезони Parus Plus відмінно підійдуть не тільки для катання з крижаних

гірок і гуляння в парку в сильний мороз, але і для занять гірськолижним спортом.

Стильні, надійні, непромокальні напівкомбінезони — відмінний вибір для

перших кроків вашого дитини при занятті сноубордом або гірськими лижами. Доставка кур’єром можлива на наступний день з моменту оформлення замовлення в інтернет-магазині. На поточний момент доступна Доставка по Москві за 250 рублів

Умови доставки на відстань більше 10 км від МКАД обговорюються в індивідуальному порядку. «Самовивіз» можливий після оформлення замовлення на сайті. Вартість «самовивозу» складає 0 рублів. Замовлення з пункту «самовивозу» можна забрати за попередньою домовленістю з менеджером магазину. Після формування замовлення з опцією «самовивіз» наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення часу, коли ви зможете забрати свої покупки.

Всі замовлення і умови їх виконання узгоджуються з клієнтом по телефону. Після комплектації та погодження (розмір, колір та інше) замовлення передається в службу доставки.

У деяких випадках, вартість доставки, може бути змінена менеджером інтернет-магазину, при узгодженні замовлення (наприклад для доставки по Москві і Московській області на відстань більше 10 км від МКАД).