Азурия скло з Інвітро забезпечує лікарні з потрібними поп кольору

Розташованому в місті Вілмінгтон, штат Делавер, лікарня Немур/Дюпон зазнала ряд змін, оскільки вона була заснована в 1940-х роках.

коли Павло Астерис ФКП архітектори вперше задуманий фасад підписання розширеної Немур/Альфред В. Дюпон лікарні для дітей, його зір був на скло і металеве обрамлення мімічні захисний каркас альтанки. Solarban 70XL скло і випадково виявив Азурия скло, як на пробірці Архітектурне скло, допоміг втілити в життя цю ідею.
Розташованому в місті Вілмінгтон, штат Делавер, лікарня Немур/Дюпон зазнала ряд змін, оскільки вона була заснована в 1940-х роках. Останні 450,000 квадратних футів додаток призначений для підтримки спадщина закладу світового класу, лікування спираючись на новітні медичні принципи проектування допомогу, у тому числі дитину-friendly номери пацієнта; лікувальні сади; і великі, добре освітлені приміщення.
Як головний архітектор проекту, Астерис прагнули привласнити «грайлива елегантність» сади, що оточують сусідній особняк сім’ї Дюпон помістивши величезний Атріум в центрі лікарні та проектуванні яскравий арбор-з малюнком на фасаді.
Це поєднання блискучих синьо-зелених металевих покриттів і своєчасне рекомендації для Азурия Тоновані стекла допомогли досягти цих цілей і зберігатися теж графік виконання проекту.
«Скло ми були вперше, дивлячись на мав блакитно-сірий відтінок і йшли геть трохи плоский», — сказав Астерис. “Випадково, келих представник пробірці відвідавши наш офіс побачив рендери і запропонував допомогу. Він повернувся із зразками, показуючи Азурия [скло] з деякими емальоване тону і кольору пунш, який ми шукали. Це допомогло нам зробити проект на рейки, так як ми були в небезпеці йде за розкладом».

Аква-синій вид Азурия скло доповнюється по всій лікарні на високі скляні панелі і мансардні вікна виготовлені з Solarban 70XL скла в Центральному атріумі. Обидва скла були обрані, щоб максимізувати природне освітлення займаних приміщеннях.
Барвисті завісу стіни також є невід’ємною частиною системи енергетичного менеджменту, що дозволило лікарні досягти сертифікацію leed® на рівні срібла. «Ми вибрали скляної продукції, яка відповідала б сучасним енергетичним код потім підвищити його на 10 відсотків,» Астерис пояснив.
Solarban 70XL скло має коефіцієнт пропускання видимого світла (VLT) це на 64 відсотка і сонячне тепло коефіцієнт підсилення (ШГЦ) 0.27 з прозорим склом в стандартній 1-дюймової склопакета (МДР). В результаті 2.37 світло-сонячне (МСУ) співвідношення робить його одним з кращих продуктів в галузі. Навіть зі своєю багатою Аква-синій колір, Азурия скло ВЛТ на 61% в тій же конфігурації, разом з ШГЦ у 0,39.
На сьогоднішній день Астерис отримав зворотний зв’язок по дизайну і продуктивності лікарні була позитивною. “Мета полягала в тому, щоб створити засіб, яке б Немур крім інші дитячі лікарні. Адміністрація хотіла, щоб це було місце, де сім’ї можуть привести своїх дітей, щоб отримати кращий догляд, тому, ми повинні створити простір, який сприятиме сімейної зцілення навколишнього середовища. Всім, хто відвідує лікарні сенсі, що дійсно має місце».