Авто

Ви коли-небудь подорожували на Крит? Це острів з його непереборною атмосферою і жвавістю, які у туристів великі (і заслужені!) Користується популярністю. Тут ви, безумовно, знайдете все: мальовничі ущелини і чарівні з їх прекрасними озерами, монастирями і стародавніми фортецями, прекрасними селами і чудовими пляжами. І, звичайно ж, тут у вас є можливість купити красиві сувеніри та оцінити шедеври місцевої кухні. У нас найкраща Autovermietung kreta.

Іракліон
Це одне з найбільших міст на Криті. Іракліон є адміністративним, комерційним і туристичним центром острова.
Таким чином, це означає, що ваша подорож, швидше за все, почнеться звідти.
В даний час Іракліон-жваве сучасне місто з сотнями готелів, торгових центрів і розважальних центрів. Багатовікова історія, очевидно, зробила його одним з кращих напрямків. Безсумнівно, найпочесніше місце серед чудових речей міста по праву належить археологічному музею. Виставки багато розкажуть вам про мінойську культуру. Крім того, любителі антикваріату повинні відвідати собор Тита, всесвітньо відомий Кноський палац, фонтан Морозіні і багато інших чудові місця.
Ретімно і Ханья
Місто Ретімно розташоване в західній частині острова. Він приваблює тисячі туристів щороку. Ви, безумовно, будете вражені вузькими вуличками Старого міста з їх особливим кольором.
Як тільки ви опинитеся тут, ви обов’язково пройдете по набережній, щоб насолодитися видом на старий порт, а також відвідати величну фортецю Фортецца. Місто Ханья знаходиться зовсім поруч. Відвідування міста принесе багато незабутніх виразів тим, хто мріяв про морські подорожі в юності. Варто відвідати старий порт 14-го століття і маяк, побудований в 16-му столітті. Навіть якщо вас не особливо цікавлять пригоди піратів і відважних моряків, на Криті є багато чудових скарбів для всіх, чиї зустрічі запам’ятаються вам ще довго. Драматична історія острова, кілька трагічних і героїчних сторінок приховані за стінами стародавніх фортець, музеїв і монастирів на Криті. На Криті — абсолютно неймовірна природа: гірські вершини і тінисті ущелини, печери і плато, приголомшливі озера і водоспади. І, звичайно ж, пронизливо блакитне море, затишні бухти і чудові пляжі Криту, доглянуті і „дикі“, для тих, хто шукає спокою і самотності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *