Аттестация рабочих мест

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці затверджений постановою № 442. У нас найкраща аттестация рабочих мест. Така атестація робочих місць проводиться на підприємствах (організаціях) незалежно від форм власності і господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина і матеріали є потенційними джерелами небезпечних, шкідливих виробничих факторів, які можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників, а також на їх нащадків як в даний час, так і в майбутньому.

Основна мета атестації робочого місця полягає в регулюванні відносин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками в області реалізації прав на безпечні і здорові умови праці, пільги і компенсації за роботу в несприятливих умовах, пільгове пенсійне забезпечення.

Атестація робочих місць проводиться атестаційною комісією, повноваження і склад якої визначаються наказом по підприємству або організації в терміни, передбачені колективним договором, але не рідше ніж раз на 5 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *