Ассортимент керамики Bestile

Плитка Bestile
Плитка Bestile виробляється в Іспанії. Для її виготовлення використовують червону глину і керамограніт, що дає можливість її використання не тільки всередині приміщень, але і зовні. Завдяки морозостійкості і вологостійкості, вона стане прекрасним матеріалом для облицювання зовнішніх поверхонь:

стен,
щабель,
доріжка.
Bestile виділяється на ринку кераміки своїми декоративними властивостями. Плитка, представлена в широкому асортименті на сайті інтернет-магазину plitka.kiev.ua імітує гальку, дерев’яну дошку, цегла, мармур, дерево, камінь. Її поверхні бувають глазуровані, матові, рельєфні, сатиновані, структуровані. Вони чудово будуть поєднуватися з іншими матеріалами в інтер’єрі і створять закінчений і унікальний дизайн кімнати. У нас найкращій fссортимент керамики Bestile.

В каталозі пропонується широкий вибір колекцій плитки Bestile, в які входять як базові елементи, так і безліч декоративних. Вони всі прекрасно підібрані по стилю і колірній гамі.

Bestile Carpatos – плитка з матовою поверхнею, стилізована під дерево. Вона виконана в декількох кольорах з використанням флористичних мотивів.

Bestile Toscana відрізняється шестикутною формою і великою кількістю декорованих елементів на квіткову тематику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *