API

Використовуйте messaging api обміну повідомленнями для створення ботів, які забезпечують персоналізований досвід для ваших користувачів в LINE.

Ви пов’язуєте свого бота з каналомна платформі LINE. Бот працює під офіційним аккаунтом LINE. який генерується при створенні каналу, якщо ви керуєте обліковим записом в режимі бота.

Як це влаштовано

API обміну повідомленнями дозволяє передавати дані між вашим Бот-сервером і платформою LINE. Запити відправляються по HTTPS у форматі JSON.

Користувач відправляє повідомлення в офіційний аккаунт LINE.
Платформа LINE надсилає подію веб-перехоплювача на URL-адресу веб-перехоплювача бота-сервера.
Відповідно до події webhook, Бот-сервер відповідає користувачеві через платформу LINE. для отримання додаткової інформації див типи повідомлень .

Отримуйте вміст, надісланий користувачами

Отримуйте зображення, відео, аудіо та інші файли, відправлені користувачами. Зверніть увагу, що вміст, надісланий користувачами, автоматично видаляється через певний період часу.

Щоб отримати додаткові відомості, див. розділ» отримання вмісту » у довіднику API обміну повідомленнями.

Отримати профілі користувачів

Отримайте інформацію профілю користувача LINE про користувачів, які взаємодіють з вашим офіційним обліковим записом LINE в особистих і групових чатах. Ви можете отримати відображувані імена користувачів, зображення профілю та статусні повідомлення.

Щоб отримати додаткові відомості, див. розділ» отримання профілю » у довіднику API обміну повідомленнями.

Приєднуйтесь до групового чату

Надсилайте повідомлення в групових чатах і отримуйте інформацію про членів групи. Для отримання додаткової інформації див групові чати .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *