Aeroc

Завод «aeroc» виробляє газобетон, а також вироби з нього. Цей пористий матеріал примітний тим, що володіє не тільки міцністю, але і унікальною структурою. У товщі газонаповненого бетону знаходяться невеликі, але численні повітряні порожнини. Не зменшуючи здатність матеріалу витримувати механічні навантаження, вони забезпечують йому корисну властивість-утримувати тепло. Тому піноблок» Аерок » є одночасно конструкційним і утеплюючим матеріалом в житловому будівництві.

На підприємстві» Аерок » для виробництва пористих бетонних виробів використовують автоклавний газобетон. Автоклавування-процедура обробки газонаповненого бетону при впливі високих температур і тиску вище атмосферного. В результаті автоклавування компоненти газобетону вступають в хімічні реакції, результатом яких стає підвищена міцність матеріалу. Купити газобетон, оброблений в автоклаві-значить, гарантувати бетонним конструкціям міцність і надійність.

Піноблок «Aeroc» — матеріал для великої кількості бетонних виробів, використовуваних в житловому та інших видах будівництва. З конвеєра підприємства виходять різноманітні конструкційні елементи, призначені для зміцнення і утеплення стін. Завод «Аерок» випускає різні види блоків для стін — як з гладкими поверхнями, так і з використанням гребенів і пазів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *