Скиммер нефтесборщик

Скімер-нефтесборщик – надійне і економічне засіб для видалення нафти, палива та інших плаваючих вуглеводнів в місцях з обмеженим доступом до поверхні рідини. Ефективний як обладнання для очищення підземних вод, забруднених нафтою, використовуючи існуючу свердловину для моніторингу або видобутку. Часто використання скімера PetroXtractor дозволяє знизити вміст нафтопродуктів до прийнятного рівня без використання додаткових засобів. Різні моделі можуть працювати в свердловинах і колодязях діаметром від 5, 10 і 15 см при продуктивності до 45 л/год зібраних нафтопродуктів. Даний скіммер здатний витягувати і піднімати зібраний нафтопродукт на висоту до 30 м без використання насосів та іншого обладнання. Ми пропонуємо скиммер нефтесборщик тут.

Принцип роботи стрічкового скімера-нефтесборщикаПроцесс очищення заснований на різниці в щільності і поверхневому натягу між нафтопродуктом і водою. Ці фізичні характеристики роблять стрічку олеофільною і дозволяють їй збирати будь-які вуглеводні рідини з поверхні води.

Скіммер PetroXtractor використовує стрічку і скребки для видалення до 45 л/год нафтопродуктів. Стрічка натягнута між ведучим шківом, що приводиться в рух двигуном, і веденим шківом, підводним в забруднену рідину. Після проходження стрічкою верхнього ведучого шківа зібраний нафтопродукт відділяється від неї скребками, встановленими з обох сторін, і по відвідної трубці надходить в приймальний резервуар.

Ведений шків унікальної конструкції, прикріплений до корпусу за допомогою троса, виконує три важливі функції: 1) забезпечує належне натяг стрічки; 2) запобігає випадкову втрату шківа; 3) утримує стрічку в центрі свердловини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *