Ниволумаб купить

Опдиво (Ниволумаб) — нове слово в лікуванні прогресуючої меланоми
Ми пропонуємо Ниволумаб купить.
В грудні 2014 року на фармацевтичний ринок надійшов новий препарат компанії Bristol-Myers Squibb для лікування прогресуючої меланоми — Опдиво (Ниволумаб). У проведених дослідженнях новинка перевищила в показниках ефективності раніше існуючу
хіміотерапію вибору при неоперабельній і метастатичної меланоми. На що відбувся восени конгресі Європейського товариства медичної онкології були представлені результати заключної предрегистрационной фази досліджень нових ліків і ці результати перевершили всі очікування. Під час проведених випробувань порівнювали ефективність і безпека Ниволумаба з тими ж показниками загальноприйнятих схем лікування, які застосовуються у хворих з прогресуючою меланому. Виявилося, що в першій групі ефективність лікування та її тривалість були вище, а токсичність — нижче.

Красномовні статистичні дані

Наведені нижче цифри говорять самі за себе. Дослідники зібрали пацієнтів, у яких після або під час лікування прогресувала неоперабельная метастатична меланома. Частина цих пацієнтів стала отримувати Ниволумаб, інша частина — загальноприйняті хіміотерапевтичні режими. Позитивну відповідь у групі Ниволумаба склав 32%, а в оппонентной групі — 11%. У 82% отримували Ниволумаб спостерігалося зменшення об’єму пухлини в два рази і більше, в той час як при загальноприйнятій хіміотерапії цей показник склав 60%. Побічні ефекти при застосуванні Ниволумаба спостерігалися у 9% пацієнтів порівняно з 30% при хіміотерапії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *