іptv на телевизоре

Протягом останнього десятиліття посилення позицій супутникового та кабельного цифрового телебачення, а також поява HDTV помітно змінили телевізійний ландшафт. І ось вже новий метод доставки телеконтенту загрожує більш потужними потрясіннями. Це Internet Protocol Television (IPTV), яке, спираючись на важкий гаманець телекомунікаційної індустрії, обіцяє розширити інтерактивні можливості і скласти відчутну конкуренцію нинішньому телебізнесу.
У нас найкраще iptv на телевизоре.
Сьогодні абревіатура IPTV буквально не сходить з перших шпальт преси в усьому світі. Таке широке паблісіті – результат численних історій і прикладів, що описують простоту розгортання і перспективність цієї технології.

Отже, IPTV є системою доставки цифрового телебачення споживачам – передплатникам даного сервісу. IPTV спирається на протокол IP і широкосмугові з’єднання і дуже часто ця послуга надається паралельно з доступом до Інтернету. Здійснюється це за допомогою тієї ж інфраструктури, але, очевидно, через виділену смугу пропускання. Отже, IPTV можна описати як систему, яка поставляє послуги цифрового телебачення передплатникам за допомогою широкосмугового з’єднання на базі IP-протоколу.

Ще раз підкреслимо, що IPTV – не те ж саме, що звичайна широкомовна доставка телевізійних програм через Інтернет, а існує цілком самостійно. Воно схоже на нинішнє абонентське кабельне телебачення, з тією різницею, що мовлення ведеться за безпечним IP-каналами. Більше того, потрібно також пам’ятати, що IPTV помітно відрізняється і від інтернет-відео. Останнє надає сервіс для перегляду відео, наприклад, зображень від Web-камер, кинороликов. Доставку такого контенту виробляє оператор з використанням рівня якості обслуговування, званого best effort (найкраще з можливого). На противагу цьому IPTV є більш розвиненою технологією, дружній до користувача і кооперирующейся з технологіями високошвидкісного доступу сімейства DSL, такими як ADSL2, ADSL2+, VDSL.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *